Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Повідомляємо наступне:

 1. Адміністратором Ваших персональних даних є компанія «Lawyer in Europe» s.r.o., що розташована за адресою вул. Скольська 689/20 у Празі (110 00).
 2. Персональні дані збираються в законних цілях. Персональні дані, що обробляються Адміністратором, є комерційною таємницею.
 3. Одержувачами Ваших персональних даних будуть:
  a) співробітники компанії, уповноважені на обробку персональних даних;
  b) суб’єкти, що забезпечують телекомунікаційне обслуговування, бухгалтерсько-фінансове та інше правове обслуговування призначені в рамках процесуального представництва;
  c) установи та організації, необхідні для належного виконання договору, укладеного з компанією.
 4. Адміністратор зберігатиме Ваші дані протягом строку, необхідного для належного виконання договору або юридичної консультації, але не довше строку, встановленого законом.
 5. Ви маєте право запросити в адміністратора доступ до своїх особистих даних, право на їхнє виправлення, право на оновлення, право на видалення або обмеження їхнього оброблення, а також право на заперечення проти їхнього оброблення та передавання.
 6. Ви маєте право подати скаргу до наглядового органу, якщо, на Вашу думку, обробка Ваших персональних даних порушує положення Регламенту ЄС RODO.
 7. Надання персональних даних є договірною вимогою або умовою для укладення договору.
 8. Ви можете в будь-який час відкликати свою згоду на обробку Ваших персональних даних.