Blog

ПОШУК СПАДЩИНИ В США

ПОШУК СПАДЩИНИ В США

Jan Kowalski
-
Напевно, дуже багато хто з нас має родичів або інших близьких родичів, які щодня проживають в США. Основною причиною імміграції наших співвітчизників до цієї країни була, перш за все, можливість працювати на значно кращих фінансових умовах. Тому не дивно, що поляки вирішили скористатися цією можливістю і шукати щастя в Америці. Однак значна відстань, що відділяла цей континент від Європи, безумовно, вплинула на погіршення стосунків між емігрантами та їхніми родичами, які вирішили залишитися на батьківщині. У переважній більшості випадків ці контакти з роками спочатку скорочувалися, а потім і зовсім зникали.
Тим часом, дуже часто доводиться чути про випадки, коли поляки отримують спадщину зі США. На жаль, так само часто трапляються ситуації, коли хтось із наших родичів помирає, а ми, незважаючи на те, що належним чином претендуємо на спадщину в США, не маємо про це жодного уявлення. Отже, мета цієї статті – відповісти на питання, як знайти спадщину родича в США. В принципі, тут є, як мінімум, кілька можливостей. В принципі, можна діяти самостійно або доручити цю відповідальну справу юристу, що спеціалізується на спадковому праві в США. Останній варіант набагато безпечніший. Адже професіонал займається цим щодня і саме його досвід може кардинально змінити ситуацію.

Успадкування в США – пошук спадщини в США онлайн

Звичайно, ні для кого не секрет, що ми живемо в епоху, коли все можна знайти в Інтернеті, що, звичайно, має як свої суттєві переваги, так і недоліки. Численні веб-сайти дозволяють нам ефективно шукати спадщину з США. Для прикладу, можна згадати наступні сайти:

 1. www.ancestry.com;
 2. www.rootsweb.com;
 3. www.missingmoney.com.

Вищезгадані портали пропонують своїм користувачам різні послуги, пов’язані, в тому числі, з пошуком спадщини з США або родичів. Для того, щоб скористатися повним функціоналом цих сервісів, іноді необхідно придбати платну підписку, але це не є великим тягарем, оскільки суми адекватні якості пропонованих послуг і тому не дуже високі.

Успадкування в США – пошук спадщини в архівах

В епоху Інтернету незліченна кількість людей забуває про традиційні рішення. Одним з таких є архіви, які є зібраннями надзвичайно цінних історичних джерел. Зокрема, вони зберігаються в державних установах та інших типах публічних інституцій. Важливо, що доступ до них здебільшого відкритий, тож практично будь-хто може звернутися до них для отримання корисної інформації.
Для того, щоб отримати більш детальні дані, необхідно продемонструвати законний інтерес. Простіше кажучи, це заснована на законі зацікавленість особи в тому, щоб її запит був виконаний. У випадку, якщо в архівах знайдено щось, що цікавить, варто подати заяву на отримання відповідних копій. Оскільки архіви в більшості випадків є державними установами, на такі копії поширюється гарантія суспільної достовірності, а тому вони мають особливу юридичну силу.

Успадкування з США – пошук спадщини з США через юридичну фірму

Інший варіант – юрист, а точніше юридична компанія. У цьому випадку бажано вибрати юридичну фірму, яка не тільки спеціалізується на спадковому праві за кордоном, але й має багаторічний досвід роботи в цій галузі, що підтверджується задоволеністю її клієнтів. Крім того, було б добре, якби вона займалася спадковою генеалогією. Така генеалогія включає в себе, серед іншого, пошук спадкоємців, заповнення необхідних документів та представництво в суді. На щастя, в Польщі є юридичні фірми, які відповідають всім цим умовам, хоча, з іншого боку, слід визнати, що їх не так вже й багато.
Допомога професіоналів неоціненна, перш за все, саме завдяки їхнім практичним знанням, над якими вони наполегливо працювали роками. Фахівці допоможуть не тільки знайти спадщину з-за кордону, а й родичів, якщо це необхідно. Довірити свою справу професійній юридичній компанії набагато простіше, а також набагато зручніше. Таке рішення економить дорогоцінний час, який можна використати для своїх повсякденних обов’язків або особистих потреб.

Втрачений спадок з США – пропозиція від компанії Адвокат в Європі

Якщо вам потрібно знайти родичів або спадщину, що належить зі США, ми запрошуємо вас зв’язатися з нашими юристами в компанії Адвокат в Європі. Міжнародне спадкове право та інші транскордонні питання є однією з найважливіших сфер нашої щоденної практики. З цієї причини наші фахівці з радістю нададуть комплексну підтримку у зв’язку з широким правонаступництвом у США. Багаторічний досвід наших юристів дозволяє нам надавати юридичні послуги найвищої якості.
Для того, щоб задовольнити вимоги наших клієнтів, ми спочатку пропонуємо їм абсолютно безкоштовну юридичну консультацію, під час якої наші фахівці нададуть додаткову інформацію. При вирішенні всіх довірених нам питань ми керуємося в першу чергу інтересами нашого клієнта. Ми також надзвичайно поважаємо довіру, яку нам надають наші клієнти, тому гарантуємо повну конфіденційність. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією.

ДИВІТЬСЯ ІНШІ СТАТТІ

 • Підписатися
  Сповістити про
  0 komentarzy
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі