home chevron_right

КОМПЕНСАЦІЇ

КОМПЕНСАЦІЇ.

Компанія Lawyer in Europe спеціалізується на веденні справ стосовно виплати компенсацій по всьому світу для громадян різних країн.
Ми допомагаємо нашим клієнтам отримати компенсації за тілесні ушкодження, матеріальну шкоду, втрату доходу, а також збитки, яких вони зазнали в результаті дорожньо-транспортних пригод або нещасних випадків на виробництві.

Отримання компенсації у зв'язку з нещасним випадком за кордоном найчастіше є складним процесом, що вимагає знання міжнародного права і нормативних актів конкретної країни. Це тривалі процеси, що вимагають знання мови країни, в якій стався нещасний випадок.
Першим кроком у справі про стягнення компенсації є встановлення правової позиції. Для цього необхідно отримати інформацію з матеріалів кримінальної справи. Потім необхідно повідомити про збитки та законні вимоги до відповідних органів та установ у країні, де стався нещасний випадок. У деяких країнах обов'язковим є отримання медичної довідки, що підтверджує наявність травми в особи, яка претендує на компенсацію.
Ми прагнемо допомогти отримати належну Вам компенсацію та інші можливі виплати у зв'язку з нещасним випадком (пенсії, компенсації за матеріальну шкоду). Ми ведемо справи, пов'язані з особистими та матеріальними збитками, які виникли внаслідок дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків на виробництві та інших ситуацій, в яких Вам було завдано збитків.

Пам'ятайте, що час має вирішальне значення, коли йдеться про компенсацію - чим раніше Ви повідомите про свою справу, тим більше шансів отримати належну Вам компенсацію.