Blog

ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ У ВІРМЕНІЇ

ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ У ВІРМЕНІЇ

Jan Kowalski
-
Вірменія – відносно невелика країна, розташована на кордоні Європи та Азії, яка славиться своїми мальовничими краєвидами та багатою культурою. Цікаво, що там щодня проживає невелика група поляків. Наші співвітчизники емігрували до цієї країни в різні історичні періоди та з різних причин. Проте сьогодні Вірменія найчастіше асоціюється в нас як вельми привабливе місце відпочинку, куди щороку приїжджають іноземці з різних куточків світу.
З огляду на те, що в декого з нас там залишилися рідні та близькі, у сьогоднішній статті ми вирішили детальніше розглянути окремі процедурні аспекти отримання спадщини з Вірменії. Оскільки спадкування за кордоном принципово відрізняється від спадкування в нашій країні, рекомендується від самого початку довіритися досвідченій юридичній фірмі, яка спеціалізується на спадковому праві за кордоном і допоможе вам успішно отримати спадщину з-за кордону.

Спадщина у Вірменії – прийняття спадщини у Вірменії

Прийняття спадщини за спадковим правом у Вірменії має зворотну силу, тобто від дня відкриття спадщини, яким, як правило, є день смерті спадкодавця. Для того щоб отримати спадщину, спадкоємець повинен спочатку її прийняти. Важливо зазначити, що спадкове право Вірменії не допускає прийняття спадщини під умовою або із застереженням, наприклад, неможливо прийняти спадщину частково. Навіть якщо спадкоємець заявляє, що він приймає лише певну частину спадщини, така заява є рівносильною прийняттю спадщини в повному обсязі. З іншого боку, якщо спадщину отримують кілька спадкоємців, прийняття спадщини одним із них не означає прийняття спадщини рештою.
З іншого боку, неприйняття спадкоємцем спадщини взагалі розглядається за спадковим правом Вірменії як відмова від прийняття спадщини, якщо Цивільним кодексом Вірменії не передбачено інше. Прикладом може слугувати випадок, коли спадкоємець, який має право на прийняття спадщини, помирає, не встигнувши зробити відповідну заяву. У цьому випадку право на прийняття або відмову від спадщини переходить до його спадкоємців. Однак загальне правило, закріплене у спадковому праві Вірменії, полягає в тому, що спадкоємець, який вирішив не приймати спадщину, втрачає всі права на неї.

Спадщина у Вірменії – як і коли приймати спадщину у Вірменії

Згідно зі спадковим правом Вірменії, прийняття спадщини здійснюється або шляхом подачі спадкоємцем заяви про прийняття спадщини, або шляхом видачі спадкоємцю свідоцтва про право на спадщину нотаріусом, в юрисдикції якого знаходиться місце відкриття спадщини. Слід зазначити, що спадкове право Вірменії прямо дозволяє спадкоємцям прийняти спадщину за довіреністю. Однак у цьому разі слід не забути вказати в обсязі довіреності, що довірена особа матиме право на вчинення цієї дії.
Строк для прийняття спадщини за спадковим правом у Вірменії зазвичай становить шість місяців з дня відкриття спадщини. Однак у виняткових випадках можливе прийняття спадщини і після закінчення цього строку. Залежно від того, чи згодні на це інші співспадкоємці, питання може бути вирішене без участі суду. Натомість, у разі виникнення спору, суд ухвалить рішення, керуючись, насамперед, міркуваннями справедливості.

Спадщина у Вірменії – отримання спадщини у Вірменії

Отримання спадщини у Вірменії зазвичай супроводжується формалізованою процедурою. Це передбачає знання законів про спадкування у Вірменії та вірменської мови, необхідної для спілкування з відповідними установами. Не будемо обманювати себе, лише деякі поляки відповідають цим вимогам. Крім того, успадкування зазвичай асоціюється з природним стресом і періодом жалоби за близькою людиною. Однак сильні емоції – не найкращі порадники. Тому тим паче варто пошукати перевіреного юриста, який зможе надати необхідну підтримку своєму клієнту. Комплексні послуги в цій галузі протягом багатьох років пропонують фахівці компанії Адвокат в Європі.
Наші адвокати практично щодня мають справу зі спадщинами з-за кордону. З цієї причини, якщо ви покликані до спадкування з Вірменії або будь-якої іншої зарубіжної країни, ми запрошуємо вас звернутися до професіоналів фірми Адвокат в Європі. Для початку ми пропонуємо вам абсолютно безкоштовну, повністю професійну юридичну консультацію, яка розвіє будь-які ваші сумніви і надасть вам масу корисної з вашої точки зору інформації про спадкове право за кордоном. Ми завжди у вашому розпорядженні.

ДИВІТЬСЯ ІНШІ СТАТТІ

  • Підписатися
    Сповістити про
    0 komentarzy
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі